sobota, 7 stycznia 2012

Dobieramy odpowiedni kolor cieni do powiek RHEA.

RHEA to pierwszy dystrybutor kosmetyków mineralnych w Polsce. Pomysł na biznes miał swój początek w kosmetycznych pasjach i fascynacjach. Oferuje świetnej jakości towar
w bardzo dobrej cenie. 
Do tej pory nie stosowałam jeszcze kosmetyków mineralnych więc najwyższy czas zacząć.
Swoją przygodę chciałam zacząć od wyboru cieni do powiek. Wybór cieni jest naprawdę niesamowity. Jeżeli mamy problem z wybraniem odpowiedniego dla siebie odcienia idealnym wręcz rozwiązaniem jest zakupienie próbki takiego cienia. 
Na pierwszy ogień wybrałam cienie w kolorze violet. To spokojny fiolet złamany grafitem. Matowy o chłodnej tonacji.Próbka to 0,5 ml zapakowane w woreczku z zamykaniem zip. Taka próbka cienia starcza na wielokrotną aplikację, natomiast podkładu czy pudru starczy na 3-4 krotne pokrycie całej twarzy. Próbki są oznakowane nalepką z nazwą koloru. 
Cena 3,20 zł dotyczy 1 próbki.

Tak więc można za niewielką cenę wypróbować kilka odcieni i dopiero wtedy kupić pełne opakowanie wybranego cienia do powiek.

Pomysł wart naśladowania. Brawa dla Biolandera.

Próbki cieni i same cienie można kupić tutaj.

Zapraszam więc na udane zakupy.

 Pamiętajcie o kodzie rabatowym vj-2332, który zapewni Wam 5% zniżki na wszystkie kosmetyki. Wystarczy tylko wpisać w zamówieniu ten kod.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie komentarze, jest mi bardzo miło, że zostawiacie ślad po sobie.
Czytam każdy komentarz. W razie pytań piszcie, odpowiem na każde pytanie.