niedziela, 9 października 2011

SWAZI SECRETS Marula Mleczko do ciała 250ml

Szukając naturalnego kosmetyku do ciała skusiłam się właśnie na to mleczko.

Dlaczego?

Ponieważ fascynują mnie kosmetyki z najdalszych zakątków świata. Były dla mnie takie dalekie i do niedawna jeszcze nieosiągalne, A tu okazało się, że są na wyciągnięcie ręki.

Mleczko bardzo dobrze się wchłania, konsystencja jest bardziej lotionem niż treściwym balsamem. Pachnie pięknie cytrusami i zapach długo utrzymuje się na skórze. Najważniejsze dla mnie jest to, że szybko się wchłania. Nie lubię długo wchłaniających się mleczek. Szkoda mi czasu na czekanie.  To mleczko spełnia swoją rolę znakomicie.

Jest to proste, naturalne w 100%, opracowane w oparciu o Afrykańskie oleje roślinne mleczko. To mleczko do pielęgnacji ciała łączy w sobie zalety odżywcze, antyoxydantycyjne i regenerujące ( oleje Marula oraz Mongongo Ximenia).

Marula, to rzeczywiste bogactwo, które przywędrowało do nas prosto z Afryki. To drzewo należące do rodziny Anacardiaceae. Nazywane "Drzewem Słoni", porasta w niektórych krajach afrykańskich.


Photo: Kate Braun

Daje pomarańczowe owoce o nieregularnych kształtach. Owoce te są gratką dla słoni, które nie zawahają się wyrwać drzewo, aby do nich dotrzeć. Zawierają one nasiona otoczone twardą powłoką zewnętrzną, wewnątrz znajdują się 2 lub 3 migdały.
Z jądra wydobywa się olej Marula, który jest tłoczony metodą na zimno.
Olej Marula jest bogaty w witaminę E, antyoxydanty, kwas oleinowy. Szybko wchłania się przez skórę.

Photo: Linda Lofler 

Olej Marula jest jednym z najlepszych olejów Afryki do pielęgnacji skóry.

Nigdy dotąd nie stosowałam kosmetyków z Afryki. Kuszą więc swoją niepowtarzalną aurą i działaniem.

Mleczko bardzo dobrze nawilża, leczy suchą skórę, a także wspiera zwalczanie cellulitu i redukuje rozstępy. Otrzymujemy więc kosmetyk działający wszechstronnie. Takie właśnie lubię.
Ponieważ w swoim składzie zawiera masło Shea zapewnia właściwości kojące i nawilżające górne warstwy naskórka. Chroni przed wysychaniem i zanieczyszczeniem. 


Polecam wypróbować na sobie to wspaniałe mleczko do ciała. Zapewniam, że to produkt doskonałej jakości i wart swojej ceny.

Mleczko można kupić w sklepie Biolander.Z moim kodem vj-2332 otrzymamy jeszcze 5% rabatu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie komentarze, jest mi bardzo miło, że zostawiacie ślad po sobie.
Czytam każdy komentarz. W razie pytań piszcie, odpowiem na każde pytanie.